درباره آرین پرتو:

معرفی و توانمندی شرکت توسعه نیرو آرین پرتو : شرکت توسعه نیروی آرین پرتو با هدف ایجاد اشتغال و خدمت به میهن عزیز اسلامی با به کارگیری مهندسین جوان و فعالان عرصه صنعت و ساختمان در سال ۱۳۷۵ تاسیس شده است و توانسته است گام های محکم و ارزنده ای در این راه بردارد.

انجا صدها  پروژه مختلف طراحی, تولید و نظارت و اجرا در زمینه تابلوهای برق صنعتی نشانگر عزم راسخ مدیریت شرکت در جهت میل به قله های رفیع و سازندگی و خدمت به میهن عزیزمان می باشد.

در حال حاضر مفتخریم که محصولاتمان را در زمینه صنعت برق کشور از جمله تابلوهای برق صنعتی و تابلوهای برق ساختمان و سینی های کابل را در بالاترین کیفیت ممکن در ایران تهیه و تولید نموده و بالاترین نرخ رضایت مشتریان خود را کسب کنیم.

همچنین این شرکت با تامین دیگر تجهیزات برقی نظیر سیم و کابل و لوازم صنعتی و ساختمانی مورد نیاز بخش صنعت و ساختمان کشور نقش مهمی در اختصاص محصولات با کیفیت و استاندارد به مشتریان عزیز ایفا می کند.

شرکت آرین پرتو در بدو تولید بر سه اصل اصلی بنا شده است :

اصل اول اصالت کالا استفاده شده و اجناس استفاده شده در محصولات تولید شده این شرکت می باشد که از بالاترین کیفیت برخوردار می باشند.

اصل دوم پشتیبانی بی نظیر تیم آرین پرتو همواره یکی از اهداف مهم ما ارائه بهترین پشتیبانی فنی به مشتریان عزیزمان می باشد افرادی که در صنعت کار می کند خیلی بهتر می دانند که پشتیبانی باید به طور ۲۴ ساعته باشد و ما با درست کردن زیرساخت‌ این کار توانسته ایم که با ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته بسیاری از مشکلات مشتریانمان را برطرف کنیم.

اصل سوم خدمات می باشد تمامی تابلو برقهای تولید شده توسط این شرکت دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط هستند به دلیل اینکه ما از اصل بودن تمامی قطعات استفاده شده اطمینان کامل را داریم و دوست داریم شما نیز در خرید اطمینان کامل را داشته باشید .

با تمام قدرت برای اراعه بهترین خدمات در بالاترین سطح کیفیت به شما عزیزان همواره در تلاش هستیم.